UUS! Pildikompositsiooni ABC kursus
Juhendaja Anu Purre

12. märts

Kursuse esimesel korral uuritakse pildikompositsiooni põhialuseid, pannakse kujundid elama ja suhtlema. Kollaaž kvaliteetpaberiga.

19. märts

Teisel korral vahetatakse kujundeid ja antakse neile erinevad omadused. Kes veel pole pro- ja brushmarkeritega tuttav, saab nendega selgeid pindu katta ja eelnevalt kogetu põhjal ägeda kompa luua. Kasutuses ka lisavahendid.

26.märts

Kolmandal korral asendatakse kujundid flooraga ja maalitakse neid õlipastellidega. Modellideks päris taimed/lilled.

Kursust võib ka kinkida!
 

Õpilaste videod 

Allpool saad näha õpilastöödena valminud videosid. 

Selleks, et Sinu video ilmuks siia lehele, lae see üles mõnda videoportaali (soovitame näiteks Vimeot või Youtube). Seejärel postita siia kas video aadress (brauseri aadressiaknast) või kood mille saab video jagamiseks (embed code). Meie paneme laekunud video siia üles.


Email again:

"Nihestatud tegelikkus". Marit Tammaru. Elva Gümnaasiumi 10. klass


"Nihestatud tegelikkus II". Marit Tammaru. Elva Gümnaasiumi 10. klassNoodinihe. Tartu erakool "Tera"Noodinihe. Tartu erakool "Tera""Nihestatud tegelikkus". Ralf Tafenau"Elus metafoor". "Kõik on sinu kätes". Loksa kool"Noodinihe". Tallinna 21. kool, 8. klass.


Performance "Toiduga ei mängita". Nissi põhikool."Nihestatud tegelikkus" GAG


 

Performance: Anonüümne sõimamine. Nissi põhikool.Kui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: