Anu Purre kunstistuudio 


Stuudio loodi 2013. aastal ja selle loojaks on kunstnik ja Loovalt tulevikku juhatuse liige Anu Purre. Toimuvad nii aastaringsed kursused kui lühemad töötoad täiskasvanutele. Eesmärk on teha kõike käsitsi. Valikus on kalligraafiakursused, kus õpitakse ajaloolisi ja kaasaegseid tähestikke ning nende mitmekülgset kasutamist, samuti eksperimentaalset kalligraafiat. Toimuvad ka kompositsiooni ja erinevate kunstitehnikate kursused ja temaatilised töötoad. 
Asukoht Tallinn, Raekoja plats 18, Hopneri Maja.


Juhendaja Anu Purre on omandanud 1995. ja 2005. aastal Eesti Kunstiakadeemias magistrikraadi. Ta on tegutsev kunstnik ja kalligraaf, kes on esinenud paljudel näitustel ning andnud välja kunstiõpikuid ja -raamatuid.   Ta on töötanud peaaegu 20 aastat Kumus haridustöö kuraator-metoodikuna, EKAs muuseumipedagoogika didaktika ja praktika õppejõuna ning magistritööde juhendajana, samuti Tallinna Ülikoolis kunstididaktika õppejõu ja magistritööde juhendajana. 


Vaata meie tegemisi Facebookist


Lõppes stuudio kuues hooaeg

29. mail 2019 lõppes stuudio kuues hooaeg. Aasta jooksul osales meie töötubades ja kursustel üle 1500 inimese. Hetkel on järgmise hooaja grupid kõik komplekteeritud. Anname vabadest kohtadest õigel ajal teada.

Kui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: