Hilinejad saavad veel kahele koolituspäevale registreeruda 01. aug

Kristi Laanemäe  

Kes pole veel jõudnud registreeruda tasuta õppematerjali "Tähelepanu! Valmis olla! KUNST!" koolitusele, saab seda veel teha. Avatud on registreerumine Pärnus ja 30.08 Tallinnas toimuvale koolitusele. registreerumine on avatud, kuni kohtade täituvuseni. Registreerimisvormi link.

Kommentaarid: 4

Olen registreerunud Pärnusse 17. augustil. Seni ei ole raamatuid näinud.Kas tasub neid koolist küsida või haridusosakonnast? Kas täpsustate info, kus koolitus Pärnus toimub?
Katrin Vaher  |  2. august 2011
Mul on Katriniga sama küsimus, ainult mina pole mitte Pärnus vaid Valgamaal. Millal ja kus kohast saavad Valgamaa õpetajad need raamatud? Ja küs toimub Tartu koolitus?
Jane  |  2. august 2011
Õppematerjali info on saadetud kõikidele registreerunud õpetajatele meilile. Kes mingil põhjusel pole infot kätte saanud, kirjutage palun: kristi@oivik.ee
Kristi  |  8. august 2011
Mina lugesin meilist välja, et õppematerjal ei ilmu õigeks ajaks. Kas see koolitus siis Pärnus toimub ja kus? Olen registreerunud. Kaasa ei ole ju siis midagi võtta. Selgusetuks jääb see Õpilaseraamat. Kas selle saab ikka õpetaja ka? Kas selle peab igale õpilasele tellima?
Edda  |  10. august 2011
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Kommenteeri:

Kui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: