UUS! Pildikompositsiooni ABC kursus
Juhendaja Anu Purre

12. märts

Kursuse esimesel korral uuritakse pildikompositsiooni põhialuseid, pannakse kujundid elama ja suhtlema. Kollaaž kvaliteetpaberiga.

19. märts

Teisel korral vahetatakse kujundeid ja antakse neile erinevad omadused. Kes veel pole pro- ja brushmarkeritega tuttav, saab nendega selgeid pindu katta ja eelnevalt kogetu põhjal ägeda kompa luua. Kasutuses ka lisavahendid.

26.märts

Kolmandal korral asendatakse kujundid flooraga ja maalitakse neid õlipastellidega. Modellideks päris taimed/lilled.

Kursust võib ka kinkida!
 

Mängukool

4.-5. aastastele

Kolmapäeviti kell 15.00-16.30

Õpetaja: Sirle Reiu

Kui teie laps ei käi lasteaias või te soovite talle võimaldada lisaks mitmekesist, loovat ja arendavat tegevust, siis tulge Loovalt tulevikku kooli MÄNGUKOOLI, kus igast kohtumisest võib saada elamus ja iga tegevus võib anda tiivad. Koos saame luua oma mängu-maailma (mänguline metoodika ja personaalse arengukeskkonna loomine), avastada uut ja vana (folkloor ja disainmõtlemine) nii enda, kui teiste kohta, astuda teise inimese kingadesse (elamusmetoodika) ja rõõmutseda.

Mängukool on peaaegu nagu lasteaed, aga see aeg, mis koos ollakse on natukene tihedamalt organiseeritud. Ja tegevustesse on haaratud kõik valdkonnad, mis lastele huvi pakuvad.. Loomulikult on igaks kohtumiseks midagi nende jaoks ette valmistatud, aga kindlasti on tähtsad ka laste endi mõtted, emotsioonid, soovid ja ettepanekud. Neid tuleb kuulata ja neid tuleb kasutada. Kui me tahame, et meie lapsed edaspidi elus midagi korda saadaksid ja hästi hakkama saaksid, siis peame laskma neil ka endil käed külge lüüa.


Mängukooli tasu
30 Eurot kuus

Registreeru siinKui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: