Anu Purre kunstistuudio 2018-2019
Sügisel alustame kunstistuudios juba kuuendat hooaega.
Toimuvad kalligraafiakursused algajatele ja edasijõudnutele. Lisaks palju kunstitehnikate ja erinevate teemade töötube. Varastele registreerujatele (aprilli lõpuni!) ja ettemaksjatele on mitmeid hinnasoodustusi.
Stuudio asub Tallinnas Raekoja plats 18 ja meie kasutada on mõnus pööningukorrus vaatega Raekoja platsile.
Taotlege oma tööandjatelt kursuste tasumist. Mitmed koolid ja firmad maksavad meelsasti harivate kursuste eest.
Vaata stuudio tegevuse kohta Facebookist
Registreerimiseks kirjuta anu.purre@gmail.com

Mängukool

4.-5. aastastele

Kolmapäeviti kell 15.00-16.30

Õpetaja: Sirle Reiu

Kui teie laps ei käi lasteaias või te soovite talle võimaldada lisaks mitmekesist, loovat ja arendavat tegevust, siis tulge Loovalt tulevikku kooli MÄNGUKOOLI, kus igast kohtumisest võib saada elamus ja iga tegevus võib anda tiivad. Koos saame luua oma mängu-maailma (mänguline metoodika ja personaalse arengukeskkonna loomine), avastada uut ja vana (folkloor ja disainmõtlemine) nii enda, kui teiste kohta, astuda teise inimese kingadesse (elamusmetoodika) ja rõõmutseda.

Mängukool on peaaegu nagu lasteaed, aga see aeg, mis koos ollakse on natukene tihedamalt organiseeritud. Ja tegevustesse on haaratud kõik valdkonnad, mis lastele huvi pakuvad.. Loomulikult on igaks kohtumiseks midagi nende jaoks ette valmistatud, aga kindlasti on tähtsad ka laste endi mõtted, emotsioonid, soovid ja ettepanekud. Neid tuleb kuulata ja neid tuleb kasutada. Kui me tahame, et meie lapsed edaspidi elus midagi korda saadaksid ja hästi hakkama saaksid, siis peame laskma neil ka endil käed külge lüüa.


Mängukooli tasu
30 Eurot kuus

Registreeru siin


Registreerumiseks kirjuta anu.purre@gmail.com
Kui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: