UUS! Pildikompositsiooni ABC kursus
Juhendaja Anu Purre

12. märts

Kursuse esimesel korral uuritakse pildikompositsiooni põhialuseid, pannakse kujundid elama ja suhtlema. Kollaaž kvaliteetpaberiga.

19. märts

Teisel korral vahetatakse kujundeid ja antakse neile erinevad omadused. Kes veel pole pro- ja brushmarkeritega tuttav, saab nendega selgeid pindu katta ja eelnevalt kogetu põhjal ägeda kompa luua. Kasutuses ka lisavahendid.

26.märts

Kolmandal korral asendatakse kujundid flooraga ja maalitakse neid õlipastellidega. Modellideks päris taimed/lilled.

Kursust võib ka kinkida!
 

Isetegijad

Grupp avatakse, kui on piisavalt soovijaid.

Õpetaja: Sirle Reiu

Asjalikus, sõbralikus ja rõõmsas õhkkonnas õpime ise läbi erinevate käsitööoskuste valmistama omanäolisi mänguasju, loomi, ehteid, pildiraame, erinevaid tarbeesemeid, mehhanisme,  tähtpäevadeks kaarte ja kingitusi ning palju, palju muud. Tutvume ka disainimeetodiga ning probleemide lahendamisega protsessi käigus. Saame teadmisi erinevatest materjalidest ja taaskasutuse imelistest võimalustest.  Piilume isetegijate (DIY) ülemaailmse kogukonna tegemisi, et saada inspiratsiooni ja kindlustunnet, et ise saab kõike teha. Sest just isetehtud asjal on juures tegija hing ning ainulaadsuse võlu.

Ring arendab loovust, ettevõtlikkust, praktilist mõtlemist, pealehakkamist, peenmotoorikat, materjalitunnetust, probleemilahendusoskusi, visadust, iseseisvust.

Vanus: 1.-3. klass

1 kord nädalas. 90 minutit korraga.

Isetegijate ringi tasu:

30 Eurot kuus

Avalda soovi siin

Kui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: