Meie inimesed

Sirle Reiu

Õpetajana on rõõmsameelne, soe, lahke, aus, aitab lahendada probleeme ja on alati toeks. Ta peab hinnaliseks koostegemise rõõme, peab enda ülesandeks olla heaks juhendajaks ja oskuste õpetajaks, et lapsed saaksid enda loovaid fantaasiaid ellu viia. Tema motoks on, et igast päevast tuleb leida üles päike, mille säraga saame soojendada oma ümbrust ja muuta paremaks maailma.

Sirle omab õpetajakutset käsitöö ja kodunduse ja kunstiõpetuse alal, on õppinud rõivaste konstrueerimist. Kogemusterikas elu on pakkunud võimaluse teostada end lasterõivaste loojana, teatriringi ja erinevate projektide juures, kunstnikuna näitsutel esinedes, viinud hiina meditsiini põnevasse maailma. Juhendab juba aastaid käsitöö, kunsti ja moejoonistamise ringe, samas on töötanud Päästeametis, kus teeb ka ennetustööd.  Sirle väärtustab inimeste ausust ja peab ülioluliseks, et lastel oleks turvaline ja hea meie riigis elada. 

Õpetaja kodu on metsaserval, ta armastab jälgida looduse kordumatuid vaateid, maalida, matkata, õppida uusi oskusi ja omandada teadmisi, armastab inimesi, eriti lapsi.


Registreerumiseks kirjuta anu.purre@gmail.com
Kui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: